“Або Ви стаєте свідками Єгови – або психлікарня, вокзал чи могила” – у Києві сектанти намагаються відібрати квартиру у ветерана АТО

"Божі люди", офіційна місія яких – допомагати іншим "пізнавати правду про Біблію та Боже Царство", влаштували справжній терор та перетворили життя київського шкільного вчителя на фільм жахів.

"Итак, живёт себе в городе Киеве гражданин. Зовут его Вадим. Вадим – очень хороший гражданин. Он вежливый, интелигентный, образованный человек, работающий учителем в школе. Когда Родина оказалась в опасности, Вадим не остался дома писать посты про візію, інституційну спроможність та інтеграційні процеси українського лібералізму, а пошёл воевать. Как и положено хорошему гражданину. Ну а потом вернулся и дальше стал спокойно работать учителем в школе" – розповів початок цієї жахливої історії громадський активіст Антон Колумбет.

Проте післявоєнна ідилія для ветерана АТО тривала недовго – кілька місяців тому Вадим отримав "лист щастя". В якому нотаріус повідомляв чоловіка про те, що "згідно з чинним законодавством йому надається пріоритетне право на викуп частки квартири сестри вартістю 10 000 доларів".

А річ у тому, що власниками житла є три людини – сам ветеран АТО та дві його сестри, і кожен з них має право на третю частину житла. Якщо ж хтось захоче продати свою частку – він має надати право пріоритетного викупу своїм співвласникам. Коли ж термін завершений, то людина вправі продавати свої метри будь-кому на власний розсуд.

Здавалося б, нічого дивного – справа родинна. Про те це тільки на перший погляд.

Тут варто зазначити, що та сама сестра, яка раптово зажадала отримати свою частку житла у грошовому еквіваленті, вже багато років є палкою прихильницею Свідків Єгови. І її чомусь категорично не влаштовує пропозиція двох інших власників помешкання продати квартиру та поділити вторговані кошти пропорційно.

Тож далі починається справжній психологічний трилер. Навчена братами та сестрами по вірі жінка почала писати заяви в поліцію ніби брат їй погрожує, потім пішли дзвінки на роботу та заява до суду. У квартиру навідується брокер і обіцяє "веселе життя з циганами". Потім в помешкання вночі підселяється квартирант, який зустрічає чоловіка фразою "ми тебе навчимо, бандеро й вбивце". Відбувається бійка й у поліцію летить чергова заява проти Вадима.

"Загальне завдання цього безглуздя – створити образ "неадекватного атовця", ну й нав'язати усім думку, що це "сімейні розбірки". Людину направлено доводили до неврозу, готуючи підґрунтя до заселення справжніх "виживаторів" – коментує ситуацію Антон Колумбет.

Отже, цілком логічно, що наступним кроком з боку "божих людей" став прихід трьох молодиків спортивної зовнішності з монтуванням, які, однак, замість розмов про Біблію, почали ламати двері, щоб негайно заселити у квартиру родину ромів.

Наразі чоловік проживає з виламаними дверима та в очікуванні чергового нашестя циганського табору, члени якого почергово пишуть заяви в поліцію про побиття їх ветераном АТО.

Редакція «СтопКору» зв’язалась з потерпілими. Та від другої сестри – співвласниці помешкання – Наталі дізнались подробиці, які нас шокували.

"У цій секті Леся вже 15 років і весь цей час ми її утримували повністю – купували їжу, одяг, давали гроші на лікування, вона навіть хліб не купувала. І що ми отримали за це? Підселення циган. Вони приїхали до квартири – двоє міцних чоловіків, схожих на ромів, з сумкою з інструментами, разом з ними жінка з дитиною та Леся. Жінка на рівному місці почала кричати, що її дитину б'ють. Вони почали ломитись у квартиру, я їх не пускала. Через мій опір мене жорстоко побили, відбили нирки.

Леся сказала, що щойно вони зайдуть у квартиру, ні я, ні брат більше ніколи більше не зможемо потрапити всередину. Вони вигнули двері, намагаючись пробратись у квартиру і пішли звідти лише коли приїхала поліція. Вони безкарні, бо немає офіційного представника їхньої організації – немає на кого подавати в суд чи скаржитись" – повідомила жінка та в доказ надала шокуюче фото..

"Ми консультувались із юристами й згідно із законодавством для того, щоб використовувати спільну територію – необхідно отримати дозвіл від співмешканців. Наша сестра цього дозволу не отримувала. Вона має тут право проживати й ми неодноразово пропонували помиритись, однак вона цього не хоче. Вона лише залякує та ставить ультиматум "або Ви стаєте свідками Єгови – або тюрма, психлікарня, вокзал чи могила – обирайте. Мої родичі тепер лише свідки Єгови" – додає Наталя.

На думку громадського активіста, допомогти у цій ситуації може тільки розголос.

"Теперь серьёзно. Крохотный, маленький, незаметный человечек. Который уже несколько месяцев боится вечером включить свет и ходит по своей квартире с фонариком. Который прямо сейчас сидит в квартире без двери и слышит вопли цыганского семейства, обещающего ему весёлую жизнь. Которого травит и доводит до истерической паники огромная разветвлённая организация, чётко заточенная под отжим имущества и имеющая в этом огромный опыт. Которая в частных разговорах "зачем вы составляете на меня лживые заявления в суд?" отвечает "а это наши юристы-шалунишки".

Ему не поможет никто. Юристы, депутаты, полиция – он пробовал всё. Всё по закону, говорят ему суб'єкти владних повноважень. Схема отработана. Они вселят к вам квартирантов, и те за месяц выживут вас из квартиры. До свиданья, спасибо за обращение.
И чудесно зная это, мурчик говорит ему – "ты ещё познаешь праведный гнев нашей организации" – пише Антон та резюмує – "Черти боятся света".

Отже, редакція «СтопКору» і надалі стежитиме за подіями та висвітлюватиме деталі цієї резонансної ситуації. Наразі наші журналісти намагаються взяти коментар у правоохоронців - тож далі буде.

Коментарі