Аби перемогти київський “Арсенал”, Юркевич намагається обійти закон – експерт

Скандал навколо тренувальної бази ФК "Арсенал-Київ", який набув розголосу через публікації у соцмережі та низці вітчизняних ЗМІ, набирає обертів. У ході вивчення позицій сторін з’являються нові подробиці та неочікувані повороти. Так, при детальному вивченні загальнодоступних матеріалів юристи ГО "Стоп Корупції" дійшли обґрунтованого припущення, що "постраждалий" бізнесмен Юркевич намагається обійти закон.

«У своїх постах у мережі Facebook пан Юркевич наголошує, що ним та його структурами подано позов про визнання недійсним договору оренди, укладеного між банком, якому він заборгував з ТОВ "СТАР РЕАЛТІ". Проте як вбачається з інформації на сайті судової влади зі стану розгляду справ, юристи пана Юркевича та афілійованих структур станом на 11.01.2019 робили подання вже тричі. Але подавали не позов, а заяву про забезпечення позовних вимог до подання позовної заяви!

При цьому з реєстру судових рішень видно, що вказані структури двічі не сплатили судовий збір за подання зазначеної заяви про забезпечення позову. Вказані дії можуть – і швидше за все так воно і є – свідчити про те, що афілійовані структури пана Юркевича намагаються обійти систему автоматичного розподілу та потрапити на "потрібного суддю", щоб мати змогу "розв'язати питання" на свою користь" – зазначили в юридичному відділі ГО "Стоп Корупції".

Юристи також повідомили про факти маніпулювання системою автоматичного розподілу справ, але вже не в Київському господарському суді, а у Господарському суді Київської області.

Нагадаємо, 11 січня Анатолій Юркевич звинуватив керівництво ФК "Арсенал" у рейдерському захопленні приміщень готелю та ресторану у селищі Щасливе Бориспільського району Київської області, де розташована тренувальна база ДЮСШ "Арсенал-Київ".

Зазначимо, власники клубу стверджують, що стали заручниками недобросовісного бізнесмена Юркевича – про це йдеться в офіційній заяві на сторінці клубу у мережі Фейсбук.

Коментарі