9-10 грудня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується переважно хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни в суботу у регіоні буде переважно суха погода, у неділю можливий невеликий дощ зі снігом. У західних областях і в Карпатах упродовж усіх вихідних висока ймовірність дощу зі снігом. Температура повітря вночі складе -6...+10 градусів, удень -3...+14. Вітер змінний, переважно західних, південних, південно-західних, південно-східних і північно-західних напрямів, 1-10 м/с.

 

У північних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода, у неділю можливий невеликий дощ. Уночі від - 2 до +5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +2...+9. Вітер південно-східний і південний, 2-10 м/с.

 

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода, у неділю висока ймовірність дощу за даними Sinoptik.ua. Вночі від - 1 до +6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +4...+10. Вітер південний і південно-західний, 1-6 м/с.

 

У Криму - переважно мінлива хмарність. У суботу на півострові буде суха погода. У неділю в регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі в межах +2...+10 градусів, удень — до +11...+14. Вітер західних, південно-західних, північно-західних і південних напрямів, 1-9 м/с.

 

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні без опадів, у неділю в регіоні буде сніжно-дощова погода. Температура вночі 0...+7 градусів. Денна температура повітря складе +7...+11 градусів. Вітер південно-східних і південних напрямів, 2-7 м/с.

 

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається, у неділю висока ймовірність мокрого снігу. Температура повітря вночі до -6...+1 градуса, вдень -3...+6. Вітер західний, північно-західний, південно-західний, південно-східний і південний, 1-6 м/с.

 

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі від -5 до +1, вдень — від - 1 до +3 градусів. Вітер східний, південно-східний, північно-східний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

 

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода, в неділю можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть -3...+8 градусів, удень 0...+10. Вітер західних, південно-східних, південно-західних і південних напрямів, 1-8 м/с. .

Коментарі