Учасники АТО у Борисполі не можуть отримати землю через дії місцевого відділу Держземагенства.

corruption_Borispol

7 жовтня 2014 року Бориспільска міська рада виділила земельні ділянки учасникам АТО.Згідно з рішення № 4604–56–VI воїни мали отримати 12 га землі. Однак представники Держземагентства у Бориспільському районі Київської області надали вихідну інформацію (довідки форми 2) та унеможливили відведення вказаних земельних ділянок у власність. Мовляв, ці гектари відносяться до державної власності.

Про факти корупції та махінацій з землею у травні 2015 року заявили громадські активісти Бориспільського району.

Вони надали доказову базу, які свідчить проти чиновників районного відділу Держземагенства. За даними небайдужих бориспільчан, 07.03.2002 року Верховна Рада України прийняла постанову № 3094–III про зміну, а саме розширення, меж міста Бориспіль Київської області (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, № 31, ст. 219).

У 2004 році, на підставі вказаної постанови Верховної Ради України, розроблено документацію про встановлення відповідних межових знаків.

З 2002 року та по теперішній час межа міста Бориспіль не змінювалась та згідно картографічних матеріалів України є суцільною.

Однак, за даними у Національній кадастровій карті України, у 2014 та 2015 роках земельні ділянки, що відносяться до комунальної власності міста Бориспіль, передані у власність громадян. Фактично їх передали під виглядом як землі державної власності, тобто як такі, що знаходяться за межами населеного пункту.

Передача даних земельних ділянок у власність здійснювалась шляхом видання наказів ГУ Держземагентства у Київській області, які, по суті, змінюють межі міста Бориспіль (що є виключною компетенцією Верховної Ради України).

Окрім того, керівництвом Управління Держземаген тства у Бориспільському районі Київської області погоджувалися проекти землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок на фізичних осіб.

Допущенні порушення:

-        Самовільна, із привласненням повноважень Верховної ради України, зміна меж міста Бориспіль органом, який не мав на те компетенції;

-        Територіальна громади міста Бориспіль позбавлена гарантованого законами України права самостійно розпоряджатися землями комунальної власності;

-        Землі комунальної власності передані у приватну власність без додержання необхідних процедур;

-        Цинічно позбавлені абсолютно заслуженого права на отримання землі воїни АТО.

Снимок экрана 2015-05-27 в 17.17.15

 

Додаток 01_ст. 1

 

 

 

Снимок экрана 2015-06-02 в 15.27.32

Інші новини

Коментарі