7 лютого 2018 – прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме суха погода. Місцями в східних областях і в Карпатах можливий дрібний мокрий сніг. Температура повітря вночі складе -14...+5 градусів, удень -3…+10. Вітер змінний, переважно східний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-8 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -14...-8 градусів, удень – від -3 до +1. Вітер південний і південно-східний, 1-6 м/с.

 

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -6...+1 градус, вдень повітря прогріється до +2...+6. Вітер південно-східний, східний і південний, 2-8 м/с.

 

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. В Ялті висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе -1…+5 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +5 до +10. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно опадів не передбачається. Місцями можливий дрібний сніг. Уночі до -7...-3 градусів, денна температура повітря складе +1...+4. Вітер південно-східний і північно-східний, східний, 1-4 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -10...-1 градуса, вдень стовпчики термометрів покажуть +1...+7. Вітер північний, південно-східний, східний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні ввечері, можливо, пройде дощ. Температура повітря вночі до -4...-3, вдень – до +5...+6 градусів. Вітер східний і північно-східний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -13...-2 градусів, удень – від -2 до +4. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-6 м/с.

Коментарі