У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни прогнозується дощова погода за даними Sinoptik.ua. У Карпатах можливий дощ з грозою. Температура повітря вночі складе +10...+22 градуса, удень +15...+29. Вітер змінних напрямків, переважно північно-західних, західних і південно-західних, 1-6 м/с.

 

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Вночі повітря охолодитися до +11...+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +17...+22. Вітер західний і північно-західний, 1-5 м/с.

 

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважатиме дощова погода. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13...+22 градуси, удень повітря прогріється до +20...+29. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

 

У Криму очікується сонячна погода. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +16...+20 градусів. Денна буде коливатися від +24 до +28. Вітер західний, південно-західний, північно-західний, північний, північно-східний і східний, 1-5 м/с.

 

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі до +10...+19 градусів, денна температура повітря складе +22...+29. Вітер південно-західний, західний, північний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікуються дощ. Температура повітря вночі опуститься до +11...+18 градусів, удень підніметься до +15...+20. Вітер північний, північно-західний, західний і південно-західний, 1-5 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощ з грозою. Температура повітря вночі до +15…+18, удень до +18…+22 градусів. Вітер переважно західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікуються опади. Уночі стовпчики термометрів покажуть +10...+19 градусів, удень – від +16 до +24. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

Коментарі