40 днів з дня смерті Захарченка: на поминки в Донецьк приїхав несподіваний гість

Напередодні 40 днів з дня загибелі ватажка "ДНР" Олександра Захарченка в Донецьк почали з'їжджатися сепаратисти Північного Кавказу, які заполонили столицю Донбасу.

У соціальних мережах очевидці пишуть, що помітили представників кавказької зовнішності, схожих на чеченців, в камуфляжній військовій формі зі зброєю в центрі Донецька.

"Донецьк 13:34 Б. Пушкіна. Біля "Ненажери" бродять п'ять камуфляжників (вгодовані, мордаті), схожі на чеченців. Поруч на лавочці відпочивають троє у камуфляжі, не чеченці. Переговори?" – пишуть очевидці.

При цьому стало відомо, що в місті знаходиться так званий "президент" Південної Осетії Анатолій Бібілов, який приїхав спеціально на заходи з нагоди 40 днів з моменту загибелі Захарченка.

"Там же на 40 днів понаїхали гості, в т. ч. Бібілов, так що, може, це осетини", – пишуть в Мережі.

Також напередодні з'явилися фотографії з кладовища, де похований Захарченко, де вже спорудили дивний намет біля могили убитого бойовика.

Сьогодні ж одному з донецьких бойових формувань надали "почесне звання" глави "ДНР". "П'ятій окремій мотострілецькій бригаді надано почесне звання імені першого голови "ДНР" О. В. Захарченка", – йдеться в повідомленні.

Коментарі