4 серпня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на усій частині країни буде суха погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +16…+26 градусів, удень +28…+39. Вітер змінний, переважно західний, північно-західний, північно-східний, південно-західний, південно-східний і північний, 1-5 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до +17…+22 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +31…+34. Вітер західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У південних областях переважатиме сонячна погода. У більшій частині регіону буде сухо за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +16…+25 градусів, удень повітря прогріється до +29…+39. Вітер переважно західний, південно-західний, північно-західний, північний і південний, 1-5 м/с.

 

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові очікується суха погода. Уночі температура повітря складе +21…+26 градусів. Денна коливатиметься від +32 до +37. Вітер східний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-6 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +18…+23, денна температура повітря складе +33…+37 градусів. Вітер північно-західний, західний, південно-західний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважатиме суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +16…+23 градусів, удень підніметься до +28…+36. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі +19…+21, днем +29…+33 градусів. Вітер східний, південний, південно-східний і північно-східний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +19…+23 градуси, вдень – від +31 до +37. Вітер переважно західний, північно-західний і північний, 1-4 м/с.

Коментарі