28-29 жовтня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується переважно мінлива хмарність. Майже на усій території країни в суботу в регіоні буде переважно дощова погода. Місцями в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе 0...+13 градусів, удень 0...+17. Вітер змінний, переважно західних, південних, південно-західних, північних і північно-західних напрямів, 1-8 м/с.

 

У північних областях — мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від +3 до +6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +7...+10. Вітер західний, південно-західний, південний і північно-західний, 1-8 м/с.

 

У південних областях очікується мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно дощова погода. Вночі від +4 до +10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +10...+14. Вітер північний, північно-західний, південний, південно-західний і західний, 2-8 м/с.

 

У Криму — переважно мінлива хмарність. У суботу і в неділю в Сімферополі, Севастополі, Керчі, Феодосії, Євпаторії буде дощова погода. У суботу в Ялті, в неділю в Красноперекопську — без опадів. Температура повітря вночі в межах +7...+13 градусів, удень — до +13...+17. Вітер західних, північно-західних, південно-західних, південних і північних напрямів, 2-8 м/с.

У східних областях — хмарна погода. У суботу і в неділю в регіоні буде дощовито. Температура вночі +4...+8 градусів. Денна температура повітря складе +8...+11 градусів. Вітер західних, південно-західних і південних напрямів, 1-7 м/с.

У західних областях — мінлива хмарність. У суботу і в неділю регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі до 0...+6 градусів, удень 0...+9. Вітер західний, південно-західний, північний, південний і північно-західний, 1-7 м/с.

 

У Карпатах — мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде дощова погода. Температура повітря вночі від +3 до +5, удень — від +6 до +7 градусів. Вітер західний, південно-західний, північно-західний, північний і південний, 1-6 м/с.

 

У центральних областях — мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +4...+8 градусів, удень +7...+13. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямів, 1-8 м/с

Коментарі