26 липня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме дощова погода за даними Sinoptik.ua. Температура повітря вночі складе +13…+26 градусів, удень +16...+34. Вітер змінних напрямків, переважно південно-східний, південний, південно-західний, західний і північно-західний, 1-7 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні передбачається дощ. Уночі температура повітря складе +19...+24 градуси, удень – від +18 до +31. Вітер південно-східний, південний, південно-західний і західний, 1-7 м/с.

 

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +17…+25 градусів, удень повітря прогріється до +26...+34. Вітер східний, південно-східний, південний і південно-західний, 1-5 м/с.

 

У Криму буде сонячно. На півострові переважатиме суха погода. У Красноперекопську існує ймовірність дощу. Уночі температура повітря складе +20...+26 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +29 до +32. Вітер північно-східний, східний, південно-східний, південний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

 

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважатиме суха погода. Вночі до +17...+24 градусів, денна температура повітря складе +28...+34. Вітер східній, південно-східний, південний і південно-західний, 1-5 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода. На більшій частині регіону очікується дощ. Температура повітря вночі опуститися до +13...+20 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +18...+24. Вітер східний, південно-східний, південний, південно-західний, західний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощ. Температура повітря вночі до +13…+18, удень – до +16…+26 градусів. Вітер західний і південно-західний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде йти дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +19...+24 градуси, удень – від +18 до +30. Вітер південно-східний, південний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

Інші новини

Коментарі