25 липня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі складе +13...+25 градусів, удень +23...+34. Вітер змінних, переважно східний, південний, північно-східний, південно-східний та південно-західний, 1-6 м/с.

 

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до +13...+19, вдень температура – від +28 до +32 градусів. Вітер південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14...+22 градуси, вдень повітря прогріється до +25...+33. Вітер південний і південно-східний, 1-6 м/с.

 

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові буде суха погода. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +19...+25 градусів. Денна температура повітря складе від +29 до +31. Вітер південних, південно-західних, східних і південно-східних напрямків, 1-5 м/с.

 

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +17…+19 градусів, денна становитиме +29...+31. Вітер північний і північно-східний, 1-5 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +13...+17 градусів, удень стовпчики покажуть +23…+25. Вітер західний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні можливий дощ з грозою. Температура повітря вночі до +17, удень – до +23 градусів. Вітер переважно південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +18...+20 градусів, удень – до +30...+34. Вітер південний і південно-східний, 1-5 м/с.

Інші новини

Коментарі