25 квітня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі складе -5...+8 градусів, удень +11...+19. Вітер змінних, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

 

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до +1...+4, удень температура – від +11 до +15 градусів. Вітер західний, південний та південно-західний, 2-7 м/с.

 

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0...+6 градусів, удень повітря прогріється до +11...+14. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-7 м/с.

 

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові без опадів. Уночі температура повітря буде коливатися в межах 0...+8 градусів. Денна температура повітря становитиме від +14 до +19. Вітер західних, південних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Уночі температура повітря 0...+2 градусів, денна становитиме +12...+16. Вітер західний, південний та південно-західний, 1-5 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі знизиться до -3...+5 градусів, удень стовпчики покажуть +11...+18. Вітер західний, південний та південно-західний, 1-5 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +3, удень – до +14 градусів. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0...+3 градусів, удень – до +13...+16. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-7 м/с.

Коментарі