23 листопада 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу зі снігом. Температура повітря вночі складе -5...+5 градусів, удень — -2...+8. Вітер змінних напрямів, переважно східних, південних, південно-східних, північно-західних і північних, 1-7 м/с.

 

У північних областях — хмарна погода. У регіоні переважно суха погода. Вночі повітря охолодитися до -5...-3 градусів, вдень стовпчики термометрів піднімуться до -1...+2. Вітер північний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У південних областях — мінлива хмарність. У регіоні переважатиме суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...+2 градусів, удень повітря прогріється до -1...+7. Вітер східний, північний, південно-східний і північно-східний, 1-6 м/с.

 

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -3...+1 градус. Денна коливатиметься від +2 до +5. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-6 м/с.

 

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні переважатиме суха погода. Вночі до -4...-1 градусів, денна температура повітря складе -2...0. Вітер північний і північно-західний, 2-6 м/с.

 

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до 0...+5 градусів, удень підніметься до +1...+8. Вітер південно-східних, південних, східних і південно-західних напрямів, 1-4 м/с.

 

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні ввечері висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі до +4...+5, вдень до +5...+6 градусів. Вітер переважно східних, південних, північно-східних і південно-східних напрямів, 1-4 м/с.

 

У центральних областях — мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...+3 градусів, удень — від -1 до +4. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-6 м/с.

Коментарі