22 грудня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на усій частині країни буде сніжно-дощова погода. У південних областях і місцями в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -7...+3 градусів, удень -5...+5. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний, північно-західний і північний, 2-7 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дрібний дощ зі снігом. Уночі повітря охолодитися до -4...-2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -1...+1. Вітер південний, західний і південно-західний, 2-6 м/с.

 

У південних областях буде мінлива хмарність. У більшій частині регіону буде сухо за даними Sinoptik.ua. У Запорізькій області можливий дощ зі снігом. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...0 градусів, удень повітря прогріється до +1...+3. Вітер переважно західний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

 

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дрібний сніг. В Євпаторії, Севастополі, Керчі очікується суха погода. Вночі температура повітря складе -1...+3 градусів. Денна коливатиметься від +2 до +5. Вітер західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с.

 

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Вночі градусники покажуть -4...-2, денна температура повітря складе -1...+2 градусів. Вітер південний, південно-західний і західний, 1-4 м/с.

 

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -7...0 градусів, удень підніметься до -5.+1. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні весь день йтиме сніг, який вдень може посилитися, але до вечора почне слабшати. Температура повітря вночі -3...-2, вдень -2...-1 градус. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дощ зі снігом. Уночі стовпчики термометрів покажуть -5...-2 градус, удень — від 0 до +3. Вітер переважно південний, західний і південно-західний, 2-6 м/с.

Коментарі