22 червня 2016 – прогнози погоди по областним центрам України

У середу в Україні очікується мінлива хмарність. Практично на всій території країни переважатиме дощова погода з грозою. У південних, східних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +15..+25 градусів, удень +24...+36. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, східний, північний, північно-східний та північно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу з грозою. Вночі температура повітря складе +20...+24 градусів, удень – від +28 до +32. Вітер західний, північний, північно-західний, північно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +21...+25 градусів, удень повітря прогріється до +30...+36. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Криму – сонячна погода, на півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +21...+27 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +31 до +36. Вітер східний, північний і північно-східний, 2-7 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +20...+24 градусів, денна температура повітря складе +32...+35. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +15...+20 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +24...+30. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні ввечері йтиме дощ з грозою. Температура повітря вночі до +17, удень – до +28 градусів. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. У Кіровоградській області – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +21...+23 градусів, удень – від +31 до +35. Вітер південний, південно-східний, східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

Коментарі