21 листопада 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У східних, західних областях, у Карпатах і в Криму можливий дрібний дощ. Температура повітря вночі складе -8...+6 градусів, удень -4...+12. Вітер змінних, переважно західний, північний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-7 м/с.

 

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до -2...+3, удень температура — від 0 до +3 градусів. Вітер західний і північно-західний, 1-5 м/с.

 

У південних областях — хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1...+3 градусів, удень повітря прогріється до +3...+7. Вітер північний, західний і північно-західний, 2-7 м/с.

 

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря коливатиметься в межах +1...+6 градусів. Денна температура повітря складе від +5 до +12. Вітер північних і північно-західних напрямів, 4-8 м/с.

 

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Вночі температура повітря -1...+2 градуси, денна складе +2...+9. Вітер північно-західний і північний, 2-7 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжна погода. Температура повітря вночі опуститися до -8...0 градусів, удень стовпчики покажуть -4...+3. Вітер західний, південно-західний, північний, південно-східний і північно-західний, 1-5 м/с.

 

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, у регіоні до вечора дрібний дощ зі снігом, який почнеться пополудні, може піти сильніше. Температура повітря вночі до -2...0, вдень — до 0...+1 градуса. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-4 м/с.

 

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -3...+1 градус, удень — до +1...+4. Вітер західний і північно-західний, 1-5 м/с.

Коментарі