21 грудня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на усій території країни прогнозується сніжно-дощова погода. У південних, східних, місцями в центральних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -8...+1 градус, удень -6...+7. Вітер змінних напрямів, переважно західних, південних, південно-західних, південно-східних, північно-західних і північних, 1-5 м/с.

 

У північних областях — хмарна погода. У регіоні переважно сніжно-дощова погода за даними Sinoptik.ua . Вночі повітря охолодитися до -6...-2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -4...0. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

 

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -7...0 градусів, удень повітря прогріється до -2...+3. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Севастополі, Ялті можливий дрібний дощ з снігом. Вночі температура повітря складе -4...+1 градус. Денна коливатиметься від +4 до +7. Вітер східний, південно-східний, південний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

 

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні переважатиме суха погода. Вночі до -3...+1 градуса, денна температура повітря складе -1...+2. Вітер західний, південно-західний, південний і південно-східний, 1-4 м/с.

 

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -8...-2 градусів, удень підніметься до -6...+1. Вітер південних, західних, південно-східних і південно-західних напрямів, 1-4 м/с.

 

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні впродовж усього дня очікується дрібний сніг, який увечері піде сильніше. Температура повітря вночі до 0, вдень до 0.+1 градуса. Вітер переважно південних і південно-східних напрямів, 1-4 м/с.

 

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -9...-4 градусів, удень — від - 3 до +1. Вітер північно-західний, південний, південно-західний і західний, 1-5 м/с.

Коментарі