“20 викликів – жодної реакції” – працівники “Росток-Холдингу” обурені діями поліції, яка фактично заблокувала підприємство

26.12.2018 16:37

Замінована будівля суду, "мінування" під'їзних колій, заблокований в'їзд на підприємство і цілі поля незібраного врожаю, вкритого снігом. Так закінчує рік агропромислове підприємство "Росток-Холдинг".

Сьогодні, 26 грудня, на філії підприємства у Новгород-Сіверському працівники ДСО та Національної поліції заблокували вантажівку, яка мала відправитись до Одеси. Разом з вантажівкою у блокаді опинилося й усе підприємство. Працівники підприємства дуже обурені діями правоохоронців. Останні ж, зі свого боку, не можуть конкретного відповісти на питання, за чиїм наказом знаходяться на місці та блокують роботу. Усі правоохоронці мають при собі зброю та одягнені у бронежилети – передає з місця події журналіст Наталя Дігтяр та додає, що, за словами працівника підприємства, представники холдингу телефонували до правоохоронців близько 20 разів, але жодної реакції або пояснень не отримали.

Зазначимо, що сьогодні ж до правоохоронців надійшло повідомлення про мінування будівлі суду, у якому мали розглядатись два клопотання про арешт зернових на філіях ТОВ "Росток-Холдинг" – кукурудзи ТОВ "Шалигінське" та елеватора у Новогород-Сіверському.

Нагадаємо, формальною причиною атаки на холдинг стала заява до поліції одіозного бізнесмена Якова Грибова, що окрім володіння відомим горілчаним брендом відзначився великою любов’ю до країни-агресора – Російської Федерації та її глобальних геополітичних проектів.

Три елеватори та зернові сховища були кілька тижнів заблоковані. Блокування здійснювалось правоохоронцями, зокрема, Державною службою охорони.

Коментарі