20 ветеранів АТО зібралися і захистили сина загиблого побратима: під Києвом водій вигнав з автобуса дитину загиблого атовця

Герой Сергій Циганок загинув у 2015 році в лютому під час кровопролитних боїв за Дебальцеве. Захисника України не стало 9 лютого. Бойові побратими загиблого не так давно довели, що його подвиг пам'ятають, і кожен, хто посміє хоч якось затьмарити заслуги та пам'ять бійця, образити його сім'ю, буде покараний найжорсткішим чином.

Про такий випадок і розповіла в Facebook волонтер Людмила Мартиненко, передає "Діалог.UA".

Один з хамів-маршрутників відмовився вести сина загиблого бійця – помста не змусила довго чекати.

"Близько 20 ветеранів АТО зібралися на кінцевій зупинці 716-ї маршрутки в Вишневому, щоб захистити сина і вдову загиблого побратима", – розповіла волонтер. В результаті проведеної розмови водій вибачився перед дружиною Циганка, пообіцявши, що такого більше не повториться. Синові загиблого бійця водій передав цукерки.

Додамо, що подібні випадки зустрічаються досить часто. Маршрутники хамлять вдовам бійців, ображають їхніх дітей, виганяють з автобусів чинних атовців, кажучи при цьому, що вони їх на війну не посилали. Додамо, що в Івано-Франківську бійці АТО помстилися маршрутників, який нахамив мамі їхнього загиблого побратима.

Зауважимо, в Миколаєві були звільнені водії, які відмовляли в пільговому проїзді ветеранам АТО.

Posted by Мартиненко Людмила on 13. detsember 2017. a.

Коментарі