20 грудня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі складе -12...+1 градус, удень -8...+6. Вітер змінний, переважно південно-східний, північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-9 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі температура повітря складе -5...-1 градус, удень — від -2 до +1. Вітер західний, південно-західний, південно-східний і південний, 1-5 м/с.

 

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4...0 градусів, удень повітря прогріється до -2...+2. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

 

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові можливий дрібний дощ. В Євпаторії, Красноперекопську опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -1...+1 градус. Денна температура повітря коливатиметься від +2 до +6. Вітер північно-західний і західний, 1-4 м/с.

 

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. Вночі до -3...0 градусів, денна температура повітря складе 0...+2. Вітер західний, південний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до -12...-4 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть -8...-1. Вітер південний, південно-східний, західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, у регіоні вдень піде дрібний сніг, який може посилитися до вечора. Температура повітря вночі до -6...-5, вдень - до -3...-2 градусів. Вітер південний, західний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...0 градусів, удень — від -2 до +1. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-7 м/с.

Коментарі