2 місяці на розмінування: в Міноборони розказали про те, як будуть долати наслідки пожежі в Балаклії

У Міністерстві оборони повідомили про повну ліквідацію пожежі в Балаклії, проте про суму збитків говорити ще зарано. Про те, що пожежу в Балаклії ліквідували, сьогодні заявили заступник міністра оборони Ігор Павловський та заступник голови Державної служби з надзвичайних ситуацій на брифінгу, передає видання "Українська Правда".

"Пожежу припинено на арсеналі повністю... Зараз відбувається ліквідація наслідків пожежі ", – заявив Павловський. При цьому він додав, що оцінити суму збитків, завданих пожежею на артилерійських складах, поки що неможливо, оскільки наразі триває процедура розмінування снарядів, які не розірвалися і знаходяться на території арсеналу. За словами Павловського на це знадобиться до двох місяців.

"Далі відбудеться розмінування. Основна маса боєприпасів розірвалася, залишилася на території (арсеналу). На сьогодні – це протягом місяця-двох буде тривати лише розмінування цієї території", – сказав він. У той же час стало відомо, що паралельно з розмінуванням військова частина, на території якої сталася пригода, відновить свою роботу.

Як повідомив заступник голови ДСНС Олег Мельчуцький, наразі рятувальники проводять роботи з гасіння пожежі, що перекинулась на саму Балаклію.

"Наступна задача, яку виконують рятувальники пожежно-рятувальних підрозділів – це гасіння пожеж на території міста Балаклії, а також підвезення води для безперебійної роботи пожежних підрозділів Міноборони, які задіяні в гасінні пожежі", – повідомив він.

Нагадаємо, що в ніч на 23 березня в результаті пожежі на артилерійських складах в Балаклії Харківської області розпочалися вибухи, в результаті яких вогонь перекинувся на житлові будівлі. У ДСНС повідомили про жертви.

Коментарі