2 червня 2016 – прогнози погоди по областним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних, місцями у південних областях, у Карпатах і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +10...+19 градусів, удень +16...+26. Вітер змінних напрямків, переважно східних, північних, північно-східних, південних і південно-східних, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до +11...+13 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +19...+22. Вітер східний та північно-східний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. В Одеській області висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14...+19 градусів, удень повітря прогріється до +20...+24. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 2-5 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дрібний дощ з грозою. Вночі температура повітря складе +16...+19 градусів. Денна коливатиметься від +21 до +26. Вітер східний, північний, північно-східний та південно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +12...+15 градусів, денна температура повітря складе +19...+22. Вітер східний та північно-східний, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +10...+16 градусів, удень підніметься до +16...+23. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вранці очікується дрібний дощ, після полудня – дощ з грозою, ближче до вечора – невеликий дощ. Температура повітря вночі до +13, удень до +21 градуса. Вітер переважно східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+17 градусів, удень – від +20 до +24. Вітер східний та північно-східний, 2-6 м/с.

Коментарі