17 ноября 2017 – прогнозы погоды по областным центрам Украины

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни буде суха погода. У Карпатах висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -3...+8 градусів, удень +4...+14. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-7 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до -2...+1 градус, удень стовпчики термометрів піднімуться до +4…+6. Вітер західний, південний, південно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У південних областях буде мінлива хмарність. На більшій частині регіону опадів не передбачається за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть -3...+5 градусів, удень повітря прогріється до +5...+8. Вітер переважно східний, південно-східний і північно-східний, 1-5 м/с.

 

У Криму буде мінлива хмарність. На півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +3...+8 градусів. Денна коливатиметься від +8 до +14. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-8 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно без опадів. Уночі градусники покажуть -3...+1, денна температура повітря складе +5…+10 градусів. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-4 м/с.

 

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -2...+1 градусів, удень підніметься до +6…+10. Вітер західний, південний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі 0…+1, удень +6...+8 градусів. Вітер східний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -3...+2 градуси, вдень – від +3 до +7. Вітер переважно східний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

Коментарі