16 ноября 2017 – прогнозы погоды по областным центрам Украины

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі складе -4...+11 градусів, удень +2…+15. Вітер змінних напрямів, переважно західний, південно-західний, північно-західний, південно-східний, північно-східний і північний, 1-6 м/с.

 

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до -2...+2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +3...+5. Вітер переважно західний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У південних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4...+4 градуси, вдень повітря прогріється до +4...+10. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

 

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +3…+11 градусів. На півострові опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе +3…+11 градусів. Денна коливатиметься від +8 до +15. Вітер північно-східний і східний, 1-5 м/с.

 

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні без опадів. Уночі до -2...+1 градуса, денна температура повітря складе +3…+6. Вітер західний, південний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -6…0 градусів, удень підніметься до +2…+10. Вітер північно-східний, східний і південно-східний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні весь день пройде без опадів. Температура повітря вночі до -4...-3, удень до +5…+9 градусів. Вітер переважно північних і північно-східних напрямів, 1-4 м/с.

 

У центральних областях переважатиме похмура погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -6…0 градусів, удень – від +3 до +6. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с.

Коментарі