16-годинний робочий день за тарілку борщу – експлуатація дітей-інвалідів з інтернату на Житомирщині (ФОТО)

Керівництво одного зі спеціалізованих інтернатів упродовж року змушувало своїх вихованців носити мішки, прибирати вулиці та вантажити будівельні матеріали.

Про це йдеться в повідомленні поліції Житомирської області на сторінці у Facebook.

Правоохоронці з’ясували, що один із посадовців разом зі своєю дочкою та зятем займався постачанням дітей з інвалідністю в якості різноробочих. Їх змушували працювати з 5-ї години ранку і до 8-9 годин вечора, незважаючи на необхідність перебування цих людей під постійним наглядом лікарів. В рамках робіт, троє вихованців інтернату розвантажували і завантажували по 40 тонн мішків на день.

Фото: Facebook Вячеслава Печененка
Фото: Facebook Вячеслава Печененка

Окрім власних інтересів, зловмисники віддавали вихованців до сторонніх підприємств, де ті за їжу (миску борщу) вантажили будівельні матеріали, копали траншеї та прибирали території. Офіційно дані роботи експлуататорами називались “трудова реабілітація”.

Наразі відкрито кримінальне провадження. Керівник інтернату разом із зятем за рішенням суду перебувають під домашнім арештом. Його дочці, яка раніше працювала на посаді вихователя в закладі, планується оголошення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Фото: Facebook Вячеслава Печененка

Читайте також: “Ректор, який обікрав музичну академію Чайковського на 3,5 мільйони, знов претендує на посаду”.

Коментарі