15 грудня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни буде сніжно-дощова погода. У південних, центральних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -6...+12 градусів, удень 0…+15. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-східний і південно-західний, 2-8 м/с, у західних областях посилення швидкості вітру до 15-24 м/с, заметіль при швидкості вітру 12 м/с і більше.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дощ зі снігом. Уночі повітря охолодитися до -2...+3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +5…+7. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 2-6 м/с.

 

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +2…+6 градусів, удень повітря прогріється до +7…+14. Вітер переважно південний і південно-західний, 2-8 м/с.

 

У Криму буде хмарна погода з проясненнями. На півострові очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +6...+10 градусів. Денна коливатиметься від +12 до +14. Вітер південний і південно-західний, 2-6 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Вночі градусники покажуть +3...+6, денна температура повітря складе +6...+10 градусів. Вітер південний і південно-західний, 2-8 м/с.

 

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до 0...+5 градусів, удень підніметься до +3...+9. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-8 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с. Заметіль при швидкості вітру 12 м/с і більше.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ зі снігом. Температура повітря вночі +4...+5, удень +6...+7 градусів. Вітер південний і південно-західний, 1-6 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1…+5 градусів, удень – від +4 до +9. Вітер переважно південний, південно-західний і південно-східний, 2-7 м/с.

Коментарі