14 вересня 2016 – прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується мінлива хмарність. Практично на всій території країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі становитиме +8...+19 градусів, удень +16...+30. Вітер змінний, переважно північний, північно-західний, західний і північно-східний, 1-6 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

 

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +8...+13 градусів, удень – від +16 до +23. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

 

У південних областях – сонячна погода. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+18 градусів, удень повітря прогріється до +23...+30. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

 

У Криму – мінлива хмарність, на півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +14...+19 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +26 до +31. Вітер північний, західний, південно-західний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

 

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +9...+15 градусів, денна температура повітря складе +20...+25. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

 

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +8...+15 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +20...+29. Вітер східний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с, місцями надзвичайно висока пожежна небезпека.

 

У Карпатах – сонячна погода, в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +11, удень – до +25 градусів. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.
У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+14 градусів, удень – від +21 до +28. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

Коментарі