13 вересня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується мінлива хмарність. На усій території країни переважатиме суха погода. У західних областях і в Карпатах можливий дрібний дощ. Температура повітря вночі складе +8…+22 градуси, вдень +13…+33. Вітер змінний, переважно західний, північний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-8 м/с.

 

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +13…+19 градусів, удень – від +18 до +25. Вітер західний, південний і південно-західний, 1-7 м/с.

 

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде сухо. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15…+19 градусів, удень повітря прогріється до +20…+30. Вітер західний, південно-західний, північно-західний і південний, 2-8 м/с.

 

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +18…+22 градуси. Денна температура повітря коливатиметься від +26 до +33. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

 

У східних областях прогнозується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до +16…+21 градуса, денна температура повітря складе +27…+32. Вітер південний, західний, південно-східний і південно-західний, 1-6 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +8…+13 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +13…+21. Вітер західний, південний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні вранішній дощ поступово перейде в дощ з грозою, який увечері зміниться дощем. Температура повітря вночі до +10…+11, удень – до +13…+16 градусів. Вітер західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-4 м/с.

 

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15…+18 градусів, удень – від +18 до +27. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

Інші новини

Коментарі