1200 метрів вперед: бійці ЗСУ звільнили ще одне село на Донбасі – кадри

Українські військові, звільнивши село біля Волновахи від проросійських бойовиків, виявили величезну кількість мінних загороджень, створених руками ворога.

Про це повідомили співробітники фонду "Повернись живим", передає "Діалог.UA".

Бійці української армії очистили від бойовиків ще одне село в сірій зоні та зайняли позиції. Внаслідок цього українські військові просунулися вглиб Донбасу на 1,2 км. Відзначається, що в даному населеному пункті давно ніхто не живе, однак бойовики продовжували використовувати його як опорний пункт, а також для обстрілів позицій ЗСУ з сірої зони, в якій заборонено будь-кому знаходитися згідно з мінськими угодами.

Всі будинки в селищі були зруйновані та розграбовані, а бійці ЗСУ зуміли виявити велику кількість мінних загороджень, які бойовики напевно закладали перед відступом.

Співробітники фонду повідомили, що на території розкидані ПМН-2, які ставили військові з бойовим досвідом, а також знайдено російську амуніцію, сухпайки й боєприпаси з затертими маркуванням.

Волонтер Юрій Мисягін підтвердив ривок української армії на передовій Донбасу в окупованій частині Донецької області.

Розвідати, перевірити та унеможливити підхід ворога

Об’єднані сили провели зачистку одного з населених пунктів Волноваського району, розташованого у «сірій» зоні.Село, в якому до війни мешкало 80 осіб, упродовж чотирьох років війни залишалось порожнім.Мирні мешканці залишили його, адже окупанти, попри Мінські угоди, заходили в село, грабували хати та тримали людей в страху. Після того, як населений пункт спорожнів, бойовики ховалися в кинутих будинках і звідти обстрілювали позиції української армії. Щоб унеможливити небажані провокації, спецпризначенці Об’єднаних сил провели спецоперацію із зачистки «сірої» зони. Просунулися на 1200 метрів вперед, розмінували підходи з української сторони , виставили секрети та заслони.Сліди перебування окупаційних військ зафіксувала камера військових кореспондентів. Разом переможемо!Слава Україні!!!

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Teisipäev, 9. oktoober 2018

Коментарі