У середу в Україні очікується мінлива хмарність. На всій території країни переважатиме дощова погода з грозою. У південних, східних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +13...+21 градус, удень +19...+32. Вітер змінних напрямків, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний та північно-західний, 1-8 м/с.

 

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні висока ймовірність дощу з грозою за даними Sinoptik.ua. Вночі температура повітря складе +15...+21 градус, удень – від +25 до +31. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

 

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде сухо. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+20 градусів, удень повітря прогріється до +23...+31. Вітер південний, південно-західний і південно-західний, 2-6 м/с.

 

У Криму буде сонячно. На півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +17...+21 градус. Денна температура повітря буде коливатися від +27 до +31. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У східних областях прогнозується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до +14...+18 градусів, денна температура повітря складе +28...+32. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-6 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +13…+18 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +19...+26. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – мінлива хмарність, у регіоні дощ з грозою розпочнеться з самого ранку, але ближче до вечора він повинен припинитися. Температура повітря вночі до +15...+16, удень – до +21...+24 градусів. Вітер північний, західний, північно-східний і північно-західний, 1-3 м/с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде дощова погода з грозою. Вночі стовпчики термометрів покажуть +16...+19 градусів, удень – від +26 до +30. Вітер західний і північно-західний, 1-6 м/с.

Коментарі