11 липня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі складе +11...+21 градус, удень +23...+32. Вітер змінних, переважно західний, південний, південно-східний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с, у західних областях і в Карпатах короткочасний шквальний посилення вітру до 15-24 м/с.

 

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до +11...+18, удень температура – від +29 до +32 градусів. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-6 м/с.

 

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+20 градусів, удень повітря прогріється до +23...+31. Вітер західний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові буде суха погода. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +15...+21 градус. Денна температура повітря складе від +26 до +30. Вітер північних, північно-західних, західних, південно-західних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +13...+17 градусів, денна становитиме +25...+30. Вітер західний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +16...+20 градусів, удень стовпчики покажуть +25...+ 32. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с, короткочасне шквальне посилення вітру до 15-24 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні вдень піде дощ з грозою, але ближче до вечора він повинен припинитися. Температура повітря вночі до +19, удень – до +28 градусів. Вітер переважно південний, південно-східний та південно-західний, 1-5 м/с, короткочасне шквальний посилення вітру до 15-24 м/с.

 

У центральних областях – змінна хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14...+18 градусів, удень – до +29...+33. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-6 м/с.

Інші новини

Коментарі