11-12 червня 2016 – прогнози погоди по областним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу і в неділю буде переважно дощова погода, подекуди з грозою. У південних, місцями у суботу у східних областях та в Криму опадів не передбачається. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме +9...+18 градусів, удень +12...+25. Вітер змінних, переважно західних, східних, північних, південних, північно-східних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

 

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні збережеться переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від +9 до +15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +17...+22. Вітер південних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

 

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Вночі від +11 до +18 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +21...+25. Вітер переважно східний, західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

 

У Криму – мінлива хмарність. На півострові буде суха погода. Температура повітря вночі в межах +10...+17 градусів, удень – до +21...+24. Вітер західних, південних, східних, південно-західних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні буде переважно суха погода, у неділю можливий невеликий дощ. Температура вночі +11...+16 градусів. Денна температура повітря складе +21...+23 градусів. Вітер південний, південно-західний, північно-західних і південно-східний, 1-6 м/с.

 

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде дощова погода з грозою. Температура повітря вночі до +9...+14 градусів, удень +12...+21. Вітер східний, північний, північно-східний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі від +11 до +13, удень – від +21 до +23 градусів. Вітер північний, східний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-5 м/с.
У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +10...+15 градусів, удень +15...+24. Вітер північний, західний, південно-західний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с.

Коментарі