100 тисяч на місяць – голова сільради Зазим’я іде на новий рекорд з хабарництва?

Голова сільради Зазим’я Людмила Спічак «кришує» роботу піщаних браконьєрів у Броварському районі. За свою лояльність чиновниця отримує до 100 тисяч гривень на місяць. Про це свідчать дані активістів «СтопКору», які викрили діяльність точки. Борці з браконьєрами неодноразово навідувались до голови сільради за роз’ясненнями. Жінка уникає спілкування з активістами. 

«На запитання «чому вона покриває піщану мафію», жінка відповіла, що точка зараз не працює. Фактично своїми словами чиновниця підтвердила, що в курсі нелегального видобутку. Чиновниця тікала від журналістів, спочатку ховалась у кабінеті сімейного лікаря, а потім взагалі накивала п’ятами», – розповіли активісти «Стоп корупції».

За Людмилою Спічак тягнеться справжній корупційний шлейф. У 2015 році її упіймали на рекордному для сільської місцевості хабарі у 600 тисяч доларів. За тогочасним курсом – це більше ніж 13 мільйонів гривень. Такий цінник чиновниця виставила за позитивне рішення сесії про виділення земельної ділянки розміром 8 гектарів.

 

Людмила Спічак обіймає посаду голови сільради з 1994 року. В селі Зазим’я трохи більше як 2 тисяч жителів, загальна площа земель – 3 тисячі гектарів.

На піщаних браконьєрів з Зазим’я уже завели справу у поліції та прокуратурі Київської області.

Коментарі