10 років за ґратами за референдум

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області слідчими Служби безпеки України завершено досудове розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

У 2014 році, в окупованому ватажками ДНР Артемівську (нині- Бахмут) було оголошено про проведення референдуму щодо незалежності «ДНР». 56-річна місцева мешканка, вирішила очолити одну з виборчих дільниць, та стати на бік Російської окупації.

Таким чином, окупанти розмістили свою "виборчу ділянку" у загальноосвітній школі № 5, де розташували місця для голосування, урни, бюлетені тощо, а по завершенню протоколи з результатами "референдуму" за підписом обвинуваченої та її підлеглих передали представникам територіальної виборчої комісії, контрольованим сепаратистами.

Згідно із законодавством, умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Інші новини

Коментарі