1 березня 2017 – прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі становитиме -1...+10 градусів, удень +6...+18. Вітер змінних, переважно північних, південних, західних, північно-західних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-8 м/с.

 

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до +1...+3, денна температура – від +8 до +13 градусів. Вітер південний, західний, південно-західний, південно-східний та північно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+5 градусів, удень повітря прогріється до +5...+14. Вітер західний, південно-західний, південний, південно-східний та північно-західний, 1-6 м/с.

 

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах 0...+10 градусів. Денна температура повітря становитиме від +12 до +18. Вітер південних, східних і південно-східних напрямків, 2-5 м/с.

 

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря -1...+1 градусів, денна становитиме +6...+13. Вітер південний і південно-східний, 2-5 м/с.

 

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до 0...+4 градусів, удень стовпчики покажуть +7...+16. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

 

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні зранку очікується дощ, який вдень набере силу, але ближче до вечора почне стихати. Температура повітря вночі до +1, удень – до +9 градусів. Вітер переважно південний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/ с.

 

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0...+5 градусів, удень – до +10...+15. Вітер південний і південно-східний, 2-6 м/с.

Коментарі